Veito CH1800XE Infrarood-ruimteverwarming 1800W
Meer over deze deal
Haal de warmte in huis
Staat stabiel en veilig op de grond
Deze verwarming werkt via infrarood en zorgt voor behaaglijke temperaturen, overal in huis. De ronde voet zorgt voor een stevige en veilige plaatsing op de vloer. Nu kun je alle ruimtes van je woning benutten, ook als het buiten koud is. Het maximale oppervlakte voor een optimale ruimteverwarming is 20 m². Met een verwarmingsvermogen van 1800W kun je snel genieten van een prettige sfeer in je huis. De afmetingen zijn 80 mm bij 170 mm. De hoogte is 810 mm.
Specificaties
  • Merk: Veito
  • Type: CH1800XE Infrarood-ruimteverwarming
  • Vermogen: 1800 Watt
  • Beschermingsgraad: IP20
  • Geschikt voor ruimte tot: 20 m²Aantal Warmtestanden: 2
  • Aan/Uit schakelaar: Ja
  • Oververhitting veiligheid & Omvalbeveiliging
  • Automatische uitschakeling: Ja
  • Afmetingen product circa: 17x8x81 cm
  • Kleur: Wit
  • EAN: 8697412950225
    • Geschikt voor gebruik binnenshuis, warmt ruimtes tot 20 m² op
    • Voorzien van ronde voet voor stabiele plaatsing op de vloer
    • Krachtige infraroodverwarming van 1800W
    67% korting
    Je bespaart 100,01 euro!
    Waarom DealDonkey?
    • (Ma - Do) Voor 20:00 uur besteld = Morgen in huis
    • Achteraf betalen mogelijk
    • 1 jaar garantie
    • Sinds 2011 actief in Nederland en België
    Plaats een review over dit product
    Meer over deze deal
    Haal de warmte in huis
    Specificaties
  • Merk: Veito
  • Vermogen: 1800 Watt
  • Beschermingsgraad: IP20
  • Aan/Uit schakelaar: Ja
  • Kleur: Wit
  • EAN: 8697412950225
  • Al meer dan 9.847 tevreden DealDonkey klanten!
    • patrick vereecke 13-05-2026
      mooi product en snel geleverd
    • Glenn Block 12-05-2026
    • Raf 12-05-2026
      -----------------------------------------------------------
    • Marina 11-05-2026
      Honden zijn heel blij
    • Wil 08-05-2026
    • Ronald 02-05-2026
      Ik bestel een product en krijg een verkeerde opgestuurd. Dus moet weer retour.
    • Ben 01-05-2026
    • Eddy 01-05-2026
    • Cindy 30-04-2026
    • E 27-04-2026
      Dit is de tweede partij dakgoot-egel, het bevalt heel goed.
    • Frans 25-04-2026
      Komen na wat is beloofd
    • Adri 24-04-2026
    • Jurjen Helfrich 23-04-2026
      Goede ervaring.
    • luc 22-04-2026
    • Jos der Kinderen 20-04-2026
      Na een klacht is die voor 100% opgelost in mijn voordeel