Deze 3-in-1 Smart Wi-Fi-robotstofzuiger kan je huis vegen, stofzuigen en dweilen terwijl jij iets anders doet, of zelfs wanneer je niet thuis bent. Sluit het apparaat aan op je Wi-Fi thuis en bedien het via de Nedis SmartLife-app (iOS en Android), de afstandsbediening of de knoppen op de robot zelf. Hij ondersteunt ook spraakbediening met Alexa en Google Assistant.
Slim en krachtig
Deze 3-in-1 robotstofzuiger met volledige zuigkracht van 1800 Pa maakt alle vloeren in een handomdraai schoon. Door de mopfunctie kan hij ook voor harde vloeren worden gebruikt. Vul het reservoir simpelweg met water en misschien wat schoonmaakmiddel en de stofzuiger dweilt de vloer onmiddellijk na het stofzuigen. De twee borstels aan de rand vegen langs de muren en andere voorwerpen om stof en vuil te verzamelen en alles naar het midden te leiden waar het wordt opgezogen, dankzij de 1400 pa sterke borstelloze motor. De sensoren detecteren dat er een muur staat of dat er obstakel of een val (trap) aanwezig is. Als hij klaar is, of als de batterij leeg raakt, gaat hij automatisch terug naar de oplader om zichzelf op te laden, zodat hij altijd klaar is voor de volgende taak.
Blinkend schoon
De robotreiniger heeft een HEPA-filter dat alle fijne deeltjes uit de lucht verwijdert, wat betekent dat je minder last hebt van allergieën. De krachtige lithium-ionbatterij betekent dat de robotreiniger 90 minuten ononderbroken kan werken en is snel weer opgeladen. Je kunt een dagelijks of wekelijks schoonmaakschema opstellen of hem direct naar een specifieke plek in je huis sturen. Deze stofzuiger wordt geleverd met een afstandsbediening, zodat je hem gemakkelijk direct kunt bedienen. Maar door hem in de Nedis SmartLife-app te combineren met andere slimme producten, kun je ook automatisering instellen, zodat de stofzuiger automatisch begint te stofzuigen nadat je het huis hebt verlaten, of nadat je 's avonds de lichten hebt uitgedaan.
Specificaties
- Inhoud van het pakket:
- 1 x 200 ml opvangreservoir
- 1 x 230 ml water tank
- 2 x veegborstels
- 1 x oplaad station
- 1 x power adapter (EU)
- 1 x afstandsbediening
- 1 x schoonmaakborstel
- 1 x HEPA filter
Nedis 3-in-1 Smart Robotstofzuiger - Wi-Fi - Android™ / IOS - Zwart
- Deze slimme stofzuiger gaat automatisch naar de oplader als hij bijna leeg is
- Gemakkelijk thuis of onderweg te bedienen met de app
- Verschillende slimme sensoren
korting Je bespaart 40,01 euro!
Waarom DealDonkey?
- (Ma-Do) Voor 20:00 uur besteld = Morgen in huis
- Gratis verzending vanaf € 50,-
- Achteraf betalen mogelijk
- 1 jaar garantie
- Sinds 2011 actief in Nederland en België
-
Diane
17-09-2025
Ok en snelle levering, voldoet aan de verwachtingen
-
Margriet
15-09-2025
Aantal dingen besteld maar slechts een pan ontvangen en resterende artikelen ontbraken, wilde de klantenservice bellen maar ook dat is niet mogelijk. Echt balen en nu maar afwachten of ze op een mailtje reageren
-
Luz
15-09-2025
Afbeelding zoals getoond. Makkelijk te plaatsen. Alleen goed luchtvrij opplakken zodat de sticker goed hecht. Veel keus in afbeeldingen en maten.
-
Ramlaal
14-09-2025
mooie en stevige boekenstandaard!
-
Guido
14-09-2025
Snel, vlot en zonder poespas....
-
Ingrid
14-09-2025
ik moet het nog gaan gebruiken
-
Daniel
10-09-2025
Heb het product nog niet in gebruik. Maar was na bestelling snel geleverd.
-
Frank
10-09-2025
Mooie grote staande spiegel die veilig geleverd is.
-
Harmonca
09-09-2025
De bestelling werd snel en goed geleverd geheel volgens de richtlijnen. De producten waren juist wat ik verwacht had en het is zeker een aanrader voor een ieder die dit wil aanschaffen. Ze waren zeer makkelijk te plaatsen en zijn klaar om straks hun werk te doen.
-
Jeanine
07-09-2025
Product mooie kwaliteit en snelle levering
-
MA Roelofs-ten Brink
07-09-2025
Goede levering, goed verpakt, geen schade
-
Piet
05-09-2025
Goed degelijk materiaal en snelle verzending
-
Vinciane
14-08-2025
It was my first order and it was such a good experience.
-
Coenraad
15-07-2025
46 liter tas besteld, 22 liter ontvangen. Ook bij kleinere tassen staat dezelfde maten vermeld. Dat klopt natuurlijk niet. Verzendkosten betaald maar de retourskosten moet ik zelf betalen. Dat had ik van te voren moeten controleren, stom. Kosten bij elkaar bijna de helft van de waarde van de tas. Heb het bij de klantenservice gemald en wacht op een antwoord. Maar terugsturen kost teveel geld, dus gebruik ik de tas maar voor kleinere spullen. De site, over dit soort tassen (Nörlander) mag wel eens nagekeken worden. Zijn wel mooie tassen en erg sterk, ik had er al een. Alleen al vanwege de retourkosten die je zelf moet betalen terwijl de fout niet bij mij ligt koop ik hier maar niets meer. Rectificatie: Vlotte reactie terug gehad en mijn klacht is snel en juist opgepakt. Retourkosten zijn dus niet voor eigen rekening. Tas is retour gegaan. Maatvoering van diverse tassen staan niet juist op de site maar er is beloofd dat zij dat snel met de leverancier zullen overleggen en zullen aanpassen. Mooi zo. Ik geef het bedrijf het voordeel van de twijfel.
-
Ina
29-06-2025
Besteld en snel geleverd
-
Jacq
28-06-2025
ontving een defect apparaat en daarop is snel gereageerd en correct afgehandeld..prima service bij DealDonkey
-
Kara
27-06-2025
Alles verliep zoals verwacht.
-
Mascha Dijkslag
23-06-2025
Bij ontvangst bleek er 1 beker van mijn set doormidden. Mail met foto gestuurd, binnen 1 week nieuwe mok opgestuurd gekregen! Top!
-
Leo
20-06-2025
Onze kleinzoon,knutselaar,was euforisch bij het openmaken van zijn verjaarsdagsgeschenk(gereedschapskoffer )
-
Paul
18-06-2025
Snel geleverd en goed verpakt
-
Bas
17-06-2025
Reageren zeer snel op vragen levering ook snel in 1 zin goede site 10+
-
Nicole VERMAUTE
17-06-2025
Facilité pour commander, rapidité dans le traitement de la commande, prix avantageux. Je recommande !
-
Anja
16-06-2025
Na wat zoeken voor het benodigde artikel kwam ik hier terecht. Na bestellen, makkelijk betalen en snelle levering.
-
Annemie
15-06-2025
Ik heb de bestelling ontvangen. Ik ben heel erg tevreden
-
Charles
15-06-2025
goed ,zoals het beaamd te zijn ,het geld van de consument is niet van blik